Oprogramowanie desktopowe

Tworzymy oprogramowanie pod systemy desktopowe: Windows (32-bit/64-bit), Mac OS oraz Linux. Rozwijamy szereg własnych aplikacji, jak również tworzymy oprogramowanie według specyfikacji klienta.

Oprogramowanie mobilne

Tworzymy oprogramowanie pod dowolne systemy mobilne. Wykorzystujemy różne technologie - natywne, natywne w oparciu o Firemonkey, hybrydowe (natywne+HTML5) - zależnie od zapotrzebowania i specyfikacji klienta.

Aplikacje webowe

Tworzymy dowolne aplikacje webowe. Począwszy od prostych serwisów WWW poprzez vortale tematyczne, portale, sklepy internetowe, serwisy aukcyjne, fora dyskusyjne i dowolne inne aplikacje według specyfikacji klienta.

Hosting i domeny

Zapewniamy hosting serwisów WWW i baz danych SQL. Monitorujemy dostępność hostingu, dbamy o kopie bezpieczeńswa, pomagamy w zarządzaniu serwerem i domenami.

Wsparcie i rozwój

Zapewniamy wsparcie techniczne i merytoryczne do stworzonych przez nas produktów. Oferujemy także możliwość stałego ich rozwoju i obsługi.

Projektowanie / Optymalizacja

Pomagamy w projektowaniu nowych produktów oraz optymalizacji tych istniejących. Sprawimy by Twoje istniejące aplikacje działały szybciej i wymagały mniejszych zasobów.

Opinie klientów

Szanowny Użytkowniku :-)
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) chcielibyśmy Cię poinformować,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu BinSoft.
Zamykając ten komunikat, poprzez kliknięcie przycisku Akceptuję, wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, jak również na przyjmowanie na swoim urządzeniu tzw. plików cookies,
zarówno przez nas, tj. BinSoft Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Szczytnie, jak i przez naszych Zaufanych Partnerów - w celach marketingowych, włączając w to analizowanie i profilowanie.
Dokładne informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zachęcamy, zapoznaj się znią!

Akceptuję Nie akceptuję