Oprogramowanie desktopowe

Tworzymy oprogramowanie pod systemy desktopowe: Windows (32-bit/64-bit), Mac OS oraz Linux. Rozwijamy szereg własnych aplikacji, jak również tworzymy oprogramowanie według specyfikacji klienta.

Oprogramowanie mobilne

Tworzymy oprogramowanie pod dowolne systemy mobilne. Wykorzystujemy różne technologie - natywne, natywne w oparciu o Firemonkey, hybrydowe (natywne+HTML5) - zależnie od zapotrzebowania i specyfikacji klienta.

Aplikacje webowe

Tworzymy dowolne aplikacje webowe. Począwszy od prostych serwisów WWW poprzez vortale tematyczne, portale, sklepy internetowe, serwisy aukcyjne, fora dyskusyjne i dowolne inne aplikacje według specyfikacji klienta.

Hosting i domeny

Zapewniamy hosting serwisów WWW i baz danych SQL. Monitorujemy dostępność hostingu, dbamy o kopie bezpieczeńswa, pomagamy w zarządzaniu serwerem i domenami.

Wsparcie i rozwój

Zapewniamy wsparcie techniczne i merytoryczne do stworzonych przez nas produktów. Oferujemy także możliwość stałego ich rozwoju i obsługi.

Projektowanie / Optymalizacja

Pomagamy w projektowaniu nowych produktów oraz optymalizacji tych istniejących. Sprawimy by Twoje istniejące aplikacje działały szybciej i wymagały mniejszych zasobów.

Opinie klientów

Szanowny Użytkowniku :-)
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) chcielibyśmy Cię poinformować,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu BinSoft.
Zamykając ten komunikat i/lub przechodząc do serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych jak również na przyjmowanie na swoim urządzeniu tzw. plików cookies,
zarówno przez nas, tj. BinSoft Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Szczytnie, jak i przez naszych Zaufanych Partnerów - w celach marketingowych, włączając w to ich analizowanie i profilowanie.
Dokładne informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności, z którą bardzo zachęcamy się zapoznać.

Zamknij to okno