abcFaktury - nowa instrukcja obsługi już dostępna

Każdy wypuszczony przez nas tytuł powstaje i jest rozwijany z myślą o Tobie – naszym kliencie. Często zastanawiamy się, jaki jesteś – jakiego rodzaj biznes prowadzisz, jaką kawę pijesz, jak motywujesz się do działania, jaką część swoich zadań realizujesz w naszych programach.

Bez względu na to, czy prowadzisz firmę budowlaną, salon urody, kancelarię prawną, biuro tłumaczeń, usługi transportowe, cukiernię, czy inny – mniej lub bardziej słodki biznes – nie musisz znać się na programowaniu, aby pracować w naszych rozwiązaniach.

Zdajemy sobie sprawę, że możesz potrzebować wskazówek. Tutaj znajdziesz instrukcję użytkownika oprogramowania serii ABC.

A jeśli instrukcja to mało, skontaktuj się z nami!

  • Paulina Chmielewska
  • 10/06/2019
Szanowny Użytkowniku :-)
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) chcielibyśmy Cię poinformować,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu BinSoft.
Zamykając ten komunikat, poprzez kliknięcie przycisku Akceptuję, wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, jak również na przyjmowanie na swoim urządzeniu tzw. plików cookies,
zarówno przez nas, tj. BinSoft Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Szczytnie, jak i przez naszych Zaufanych Partnerów - w celach marketingowych, włączając w to analizowanie i profilowanie.
Dokładne informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zachęcamy, zapoznaj się znią!

Akceptuję Nie akceptuję