bsxPrinter to aplikacja stworzona dla systemu Windows i macOS, pozwalająca na obsługę wszystkich najpopularniejszych modeli drukarek fiskalnych. Dzięki niej możemy nie tylko wystawiać paragony czy faktury na drukarkach fiskalnych, sprawdzić stan kasy, przyjmować wpłaty do kasy, wykonywać zwroty, drukować różnego rodzaju raporty - bezpośrednio z okna programu, ale przede wszystkich możemy integrować się z tą aplikacją z poziomu innych programów czy systemów. Za pośrednictwem bsxPrinter możemy zatem obsługiwać urządzenia fiskalne z poziomu aplikacji stworzonych nie tylko dla systemu Windows, ale też macOS, Linux, aplikacji mobilnych, a nawet Webowych! Niezależnie od użytej przez nas technologii czy języka programowania.

bsxPrinter obsługuje następujące protokoły komunikacyjne:

  • Posnet
  • Thermal
  • Elzab
  • Novitus
  • Farex

Większość drukarek fiskalnych dostępnych na rynku obsługuje któryś z powyższych protokołów. Dzięki temu integrując swoją aplikację z bsxPrinter zyskuje się automatycznie wsparcie dla wszystkich najpopularniejszych urządzeń fiskalnych.

bsxPrinter pozwala na tworzenie wtyczek, rozszerzających możliwości aplikacji. Z poziomu owych wtyczek możliwe jest wykonywanie różnych zadań cyklicznych, nawiązywanie połączeń poprzez HTTP, podłączanie się do baz danych itp. Aplikacja obsługuje bazy: MySQL, Maria DB, MS SQL, Firebird, PostgreSQL.

Więcej informacji o samej aplikacji można znaleźć na dedykowanej stronie - www.bsxprinter.pl.

Aplikacja dostępna jest dla systemu Windows i macOS.

  • Karol
  • 21/03/2018
Szanowny Użytkowniku :-)
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) chcielibyśmy Cię poinformować,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu BinSoft.
Zamykając ten komunikat, poprzez kliknięcie przycisku Akceptuję, wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, jak również na przyjmowanie na swoim urządzeniu tzw. plików cookies,
zarówno przez nas, tj. BinSoft Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Szczytnie, jak i przez naszych Zaufanych Partnerów - w celach marketingowych, włączając w to analizowanie i profilowanie.
Dokładne informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zachęcamy, zapoznaj się znią!

Akceptuję Nie akceptuję