Zarządzaj stroną internetową i sklepem z poziomu programu mpFirma!

  • 13/08/2018
Bez względu na to, czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy jesteś przedsiębiorcą tworzącym miejsca pracy dla rzeszy podwładnych, na pewno zdajesz sobie sprawę z możliwości, jakie daje Ci Internet i jak wielką siłę oddziaływania na Twoich Klientów mogą mieć publikowane w nim treści. O tym, ilu i jakiego rodzaju Klientów pozyskasz i utrzymasz w dużej mierze zadecyduje to, co wyświetli im wyszukiwarka po wpisaniu w nią nazwy Twojej firmy i naciśnięciu klawisza Enter.

Czytaj więcej


mpSekretariat – silne zaplecze Wirtualnej Asystentki

  • 06/08/2018
Mimo że nazwa tej profesji dla wielu wciąż brzmi egzotycznie, to Wirtualne Asystentki nie narzekają na brak klientów, a ich usługi cieszą się błyskawicznie rosnącym zainteresowaniem. W BinSoft bardzo lubimy rozwiązania typu smart, a takim jest dla nas zarówno zatrudnienie WA, jak i prowadzenie tego typu działalności. Dlatego też, wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom, prezentujemy, kim jest Wirtualna Asystentka, a samym WA przybliżamy mpSekretariat – oprogramowanie dostosowane do ich potrzeb.

Czytaj więcej


Baza danych w chmurze – czy jest się czego bać?

  • 24/07/2018
Jeśli do tej pory nie zdecydowałeś się na przechowywanie danych w chmurze z obawy przed ich kradzieżą, uszkodzeniem lub upublicznieniem… Jeśli nie wiesz, czym tak naprawdę jest chmura lub uznałeś, że już niepoważnie brzmiąca nazwa tego rozwiązania dyskwalifikuje je jako archiwum danych Twojej firmy, które często są danymi wrażliwymi lub osobowymi, ten artykuł jest dla Ciebie.

Czytaj więcej


mpGabinet – Twój sposób na Elektroniczną Dokumentację Medyczną

  • 19/07/2018
Wraz z nadejściem roku 2019 prowadzenie **Elektronicznej Dokumentacji Medycznej** stanie się obowiązkowe. Jeśli wciąż nie masz oprogramowania medycznego, najwyższy czas znaleźć odpowiednie narzędzie. To też dobra okazja do przyjrzenia się rozwiązaniu, z którego korzystasz do tej pory. Czy to przyjazna w użytkowaniu aplikacja? Czy jest intuicyjna? Wciąż rozwijana? Jakie ma funkcje i czy spełnia wszystkie Twoje wymagania? A może używasz jej z przyzwyczajenia, chociaż nie jest idealna?

Czytaj więcej


Split payment Płatność podzielona

  • 11/07/2018
Split payment – kolejne pojęcie zaadoptowane z języka angielskiego, z którym musimy się zapoznać. Płatność podzielona, bo tak tłumaczymy owe split payment to mechanizm, który ma przyczynić się do uszczelnienia ściągalności VAT-u. Podobno sprawdził się m.in. w Czechach i we Włoszech. Teraz czas na Polskę. Z czym w praktyce wiążę się split payment i jak wypłynie na funkcjonowanie przeciętnego polskiego przedsiębiorcy?

Czytaj więcej


Kategorie

Najnowsze projekty

mpFaktura to nowoczesna aplikacja do fakturowania, dostępna dla systemów Windows i Mac OS.

Dowiedz się więcej

Rozbuduj swój sklep online o możliwość drukowania paragonów fiskalnych. Tylko dzięki BSX Printer!

Szanowny Użytkowniku :-)
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) chcielibyśmy Cię poinformować,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu BinSoft.
Zamykając ten komunikat, poprzez kliknięcie przycisku Akceptuję, wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, jak również na przyjmowanie na swoim urządzeniu tzw. plików cookies,
zarówno przez nas, tj. BinSoft Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Szczytnie, jak i przez naszych Zaufanych Partnerów - w celach marketingowych, włączając w to analizowanie i profilowanie.
Dokładne informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zachęcamy, zapoznaj się znią!

Akceptuję Nie akceptuję