Co zamawiam? Czyli prosta strona WWW, landing page, one page, a może coś więcej?

  • 04/03/2021
Od roku sprzedawcy ekspresów do kawy szybciej niż zwykle powiększają grono klientów. Skoro na małą czarną sponsorowaną przez pracodawcę wielu z nas nie ma co liczyć, inwestujemy w kawiarki do domu. To nie jedyne skutki pandemii, jakie możemy obserwować. Przenosimy biznesy do sieci. Pracownicy firm programistycznych mają ręce pełne roboty. Wdrażamy dużo nowych, ciekawych, a nawet ekscytujących (to, co kogo ekscytuje to jego prywatna sprawa ;)) projektów.

Czytaj więcej


Uwaga! Nadchodzi nowe…

  • 18/11/2020
Nie, nie będzie kolejnego wpisu o zmianach w strukturze JPK. Nie, nie będziemy komentować niczego, co dzieje się na Wiejskiej, Nowogrodzkiej, Pokątnej ani na żadnej innej ulicy. Skupimy się tylko i wyłącznie na nas i zmianach, jakie wprowadziliśmy w programach mpFaktura i mpFirma. Usiądźcie wygodnie i przygotujcie przekąski, będzie fajnie.

Czytaj więcej


JPK_V7M i JPK_V7K zamiast deklaracji VAT

  • 24/09/2020
Czy Twój program do faktur jest na to gotowy?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, stawiam dobrą kawę, że 1 października nie kojarzy Ci się z rozpoczęciem roku akademickiego, Międzynarodowym Dniem Ludzi Starszych, wspomnieniem Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus czy imieninami Bawona, Cieszysława i Kresceny. 1 października kojarzy Ci się z nową strukturą JPK, mianowicie – JPK-V7M i JPK-V7K, które zastąpią wysyłane przez czynnych podatników VAT deklaracje VAT oraz pliki JPK-VAT.

Czytaj więcej


Prezentacja produktów w bsxB2B

  • 09/09/2020
Jeszcze kilka lat temu handlowcy byli grupą zawodową, która (obok kierowców ciężarówek) zbierała najwięcej punktów lojalnościowych podczas tankowania. Ku uciesze internistów hektolitry kawy z automatu i niezliczone ilości hot dogów odchodzą do lamusa, a współpraca B2B przenosi się do sieci. Świadczy o tym chociażby coraz powszechniejsze wykorzystywanie mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn, Facebook, Instagram, Twitter czy (serio, serio) TikTok do nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych oraz pozyskiwania leadów.

Czytaj więcej


Zostań w domu czyli praca zdalna w programach od BinSoft

  • 24/03/2020
„Koń, jaki jest, każdy widzi.” Podobnie z aktualną sytuacją w Polsce i na świecie. Z wiadomych przyczyn coraz więcej firm decyduje się na pracę zdalną. Jeśli należysz do grona klientów BinSoft i korzystasz z programów serii MP, jesteś prawie gotowy do pracy zdalnej. Dlaczego „prawie”? Przed Tobą jeszcze wytłumaczenie „współlokatorom”, że jesteś w pracy, a piżama i fryzura a’la Edward Nożycoręki o niczym nie świadczą… Dziś przypomnimy te funkcjonalności oprogramowania serii MP, które mogą okazać się użyteczne w kontekście pracy zdalnej właśnie. Zrób kawę [nie zapomnij podpisać mleka! Okazuje się, że w domowej lodówce też nie jest bezpieczne(!)], przeczytaj poniższy tekst i poznaj możliwości swoich programów.

Czytaj więcej


Kategorie

Najnowsze projekty

mpFaktura to nowoczesna aplikacja do fakturowania, dostępna dla systemów Windows i macOS.

Dowiedz się więcej

Rozbuduj swój sklep online o możliwość drukowania paragonów fiskalnych. Tylko dzięki bsxPrinter!

Dowiedz się więcej

Szanowny Użytkowniku :-)
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) chcielibyśmy Cię poinformować,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu BinSoft.
Zamykając ten komunikat, poprzez kliknięcie przycisku Akceptuję, wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, jak również na przyjmowanie na swoim urządzeniu tzw. plików cookies,
zarówno przez nas, tj. BinSoft Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Szczytnie, jak i przez naszych Zaufanych Partnerów - w celach marketingowych, włączając w to analizowanie i profilowanie.
Dokładne informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zachęcamy, zapoznaj się znią!

Akceptuję Nie akceptuję