Jak sprzedawać w Internecie  - omnichannel

30 Lis |

Jak sprzedawać w Internecie - omnichannel

82% klientów wyda więcej pieniędzy na markę, która zapewnia doskonałą obsługę online. Poza wysoką jakością produktu, klienci są skłonni pokochać firmę raczej za podejście do klienta niż za kampanię reklamową - dane według 2021 Customer Expectations Report. Jakie stąd wnioski płyną dla Ciebie? Dostarczaj najwyższej jakości obsługę… wszędzie tam, gdzie komunikujesz się z klientem.

Zobacz więcej
Integrator z KSeF

28 Lis |

Integrator z KSeF

Krajowy System e-Faktur (KSeF) funkcjonuje w Polsce od 1 stycznia 2022 roku. Na razie korzystanie z KSeF jest dobrowolne, ale już 1 stycznia 2024 roku obsługa KSeF będzie obowiązkowa dla wszystkich przedsiębiorców. Warto wykorzystać okres przejściowy i przygotować się do wdrożenia KSeF w firmie, zwłaszcza, jeśli na co dzień pracujesz w oprogramowaniu przygotowanym dla Ciebie w ramach indywidualnego wdrożenia.

Zobacz więcej
Wystawiaj faktury online za darmo

07 Lis |

Wystawiaj faktury online za darmo

Serwis internetowy do obsługi firmy, za który płacisz tylko wtedy, kiedy z niego korzystasz? Funkcjonalne pakiety, które zmieniasz, kiedy naprawdę tego potrzebujesz? Możliwość przejścia na wersję darmową w każdym momencie? Fakturowanie w cenie dużej pizzy z czasów przed inflacją galopującą niczym transmitowane w jedynej słusznej TV dostawy węgla? To nie jest sen polskiego przedsiębiorcy. Ten nie śpi od dawna. To aleFaktury - aplikacja do wystawiania faktur online - fakturowo spełni wszystkie Twoje wymagania.

Zobacz więcej
Przedsiębiorca – kim jest?

26 Lip |

Przedsiębiorca – kim jest?

Kiedyś z lekką pogardą mówiło się o nich prywaciarze. Dziś częściej mówi się przedsiębiorcy, a jeśli dodamy do tego przymiotnik polscy, to zamiast pogardy czujemy podziw wobec ich odwagi…

Zobacz więcej
Jak założyć sklep internetowy?

19 Maj | Przydatna wiedza dla przedsiębiorcy

Jak założyć sklep internetowy?

W dobie szalejącej inflacji, wielu z nas szuka pomysłu na podratowanie domowego budżetu lub rozszerzenia działalności firmy. Jednym z takich sposób jest otwarcie sklepu internetowego. Co możesz sprzedawać? Prawie wszystko, a sprzedaż przez Internet jest dużo tańsza niż stacjonarna – nie potrzebujesz lokalu, często nie musisz mieć magazynu, a sprzedawać możesz nawet w czasie urlopu (wystarczy wydłużyć czas dostawy i poinformować o tym klientów). Jak założyć sklep internetowy? Sprawdź!

Zobacz więcej
Barter – na czym polega, jak go udokumentować i jak rozliczyć?

16 Maj | Przydatna wiedza dla przedsiębiorcy

Barter – na czym polega, jak go udokumentować i jak rozliczyć?

Barter jest równie stary jak handel i zdecydowanie starszy niż pieniądze. Mówiąc najprościej, barter to bezgotówkowa wymiana towarów, usług lub towarów i usług. Barter jest rodzajem transakcji handlowej, podczas której obie strony wymieniają towary/ usługi o takiej samej wartości. Każda ze stron jest jednocześnie nabywcą i sprzedawcą.

Zobacz więcej
Jak prowadzić profesjonalny sekretariat – oprogramowanie do sekretariatu

25 Mar | |

Jak prowadzić profesjonalny sekretariat – oprogramowanie do sekretariatu

Z pełną świadomością konsekwencji tych słów powiem: Kto nie był nigdy asystentką/ asystentem, ten nie wie, czym jest prawdziwe życie, a kto prowadzi sekretariat, nie narzeka na brak adrenaliny i nudę w pracy. Aby sekretariat działał właściwe, konieczne jest wdrożenie odpowiednich rozwiązań technologicznych. Ta inwestycja na dłuższą metę obniży koszty działania przedsiębiorstwa, bo usprawni obieg informacji i kontrolę realizacji zadań firmy. Poza tym nie da się dobrze prowadzić sekretariatu bez odpowiednich narzędzi. Dlaczego? Bo zakres realizowanych przez asystentów zadań jest ogromny i nie uda się wspierać innych bez uprzedniego uzyskania odpowiedniego wsparcia.

Zobacz więcej
Jakie nowe ulgi wprowadził Polski Ład?

18 Mar | Przydatna wiedza dla przedsiębiorcy

Jakie nowe ulgi wprowadził Polski Ład?

Chociaż Polski Ład wśród wielu przedsiębiorców i pracowników cieszy się równie dobrą opinią co barszcz Sosnowskiego, trudno zaprzeczyć, że przyniósł wiele zmian w polskim prawie... Polski Ład, nie roślina rodem z Kaukazu. Księgowi, przedsiębiorcy, pracownicy – każdy z nas odczuł jego wprowadzenie. Chociaż o skutkach Nowego Ładu będziemy mogli porozmawiać dopiero za jakiś czas, już dziś zapraszamy Was na podsumowanie. Sprawdźcie, jakie ulgi przyniósł Wam Polski Ład.

Zobacz więcej

Aby Twoja firma mogła odnosić sukcesy

musisz wyposażyć ją w odpowiednie narzędzia