Polityka cookies

Nasza strona do poprawnego działania wykorzystuje ciasteczka, o których możesz przeczytać w naszej polityce prywatności.

Poprzez zamknięcie tego komunikatu wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Akceptuję
mpSekretariat – silne zaplecze Wirtualnej Asystentki

06 Sie | Przydatna wiedza dla przedsiębiorcy

mpSekretariat – silne zaplecze Wirtualnej Asystentki

Mimo że nazwa tej profesji dla wielu wciąż brzmi egzotycznie, to Wirtualne Asystentki nie narzekają na brak klientów, a ich usługi cieszą się błyskawicznie rosnącym zainteresowaniem. W BinSoft bardzo lubimy rozwiązania typu smart, a takim jest dla nas zarówno zatrudnienie WA, jak i prowadzenie tego typu działalności. Dlatego też, wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom, prezentujemy, kim jest Wirtualna Asystentka, a samym WA przybliżamy mpSekretariat – oprogramowanie dostosowane do ich potrzeb.

Zobacz więcej
Baza danych w chmurze – czy jest się czego bać?

24 Lip | Przydatna wiedza dla przedsiębiorcy

Baza danych w chmurze – czy jest się czego bać?

Jeśli do tej pory nie zdecydowałeś się na przechowywanie danych w chmurze z obawy przed ich kradzieżą, uszkodzeniem lub upublicznieniem… Jeśli nie wiesz, czym tak naprawdę jest chmura lub uznałeś, że już niepoważnie brzmiąca nazwa tego rozwiązania dyskwalifikuje je jako archiwum danych Twojej firmy, które często są danymi wrażliwymi lub osobowymi, ten artykuł jest dla Ciebie.

Zobacz więcej
Split payment Płatność podzielona

11 Lip | Przydatna wiedza dla przedsiębiorcy

Split payment Płatność podzielona

Split payment – kolejne pojęcie zaadoptowane z języka angielskiego, z którym musimy się zapoznać. Płatność podzielona, bo tak tłumaczymy owe split payment to mechanizm, który ma przyczynić się do uszczelnienia ściągalności VAT-u. Podobno sprawdził się m.in. w Czechach i we Włoszech. Teraz czas na Polskę. Z czym w praktyce wiążę się split payment i jak wypłynie na funkcjonowanie przeciętnego polskiego przedsiębiorcy?

Zobacz więcej

Aby Twoja firma mogła odnosić sukcesy

musisz wyposażyć ją w odpowiednie narzędzia