Kim jesteśmy

BinSoft to przede wszystkim ludzie

Chociaż Mazury bardziej niż z Software Housem kojarzą się z łowieniem ryb w krystalicznie czystych jeziorach i kilometrami leniwie przemierzanymi przez pachnące grzybami lasy, to właśnie ten region jest naszym domem, a spokój ducha i równowaga, których mieszkańcy wielkich miast szukają na Mazurach w czasie urlopów, nam towarzyszą każdego dnia.

Od ponad 15 lat współpracujemy z polskimi przedsiębiorcami z całego kraju, na co dzień wspierając ich w prowadzeniu i rozwijaniu swoich biznesów. Dzięki temu wiemy, jak funkcjonują firmy z wielu (często skrajnie różnych) branż i możemy im pomagać. Dlatego nasze oprogramowanie dla firm zawiera szereg uniwersalnych narzędzi przy jednoczesnych możliwościach dostosowania programów do potrzeb konkretnych przedsiębiorstw.

O nas - binsoft.jpg

Rozumiemy przedsiębiorców

U podstaw sukcesu projektu ERP leży zrozumienie potrzeb klienta i przygotowanie rozwiązania nie tylko odpowiadającego na te potrzeby, lecz także przyjaznego użytkownikowi. Wciąż rozwijana wiedza techniczna i technologiczna, empatia w stosunku do klienta i szerokie spojrzenie na dane zagadnienie to podstawa każdego zrealizowanego przez nas wdrożenia.

Aby Twoja firma mogła odnosić sukcesy

musisz wyposażyć ją w odpowiednie narzędzia