Produkty

Produkty

Każda firma jest inna, każdy przedsiębiorca ma własne cele i potrzeby. Tworząc nasze rozwiązania, chcieliśmy dać Wam narzędzie, które usprawni i ułatwi Waszą codzienną pracę tak, abyście mogli skupiać się na rozwoju swojego biznesu. Co z naszej oferty najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie? Sprawdź!

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych

Utrata firmowych danych może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Dobrze wiemy, że zabezpieczenie informacji przed nieautoryzowanym dostępem, uszkodzeniem lub utraceniem możliwości ich odzyskania stanowi kwestię priorytetową każdego przedsiębiorstwa.

Współpraca

Współpraca

Program ERP do zarządzania firmą jest dostępny dla systemów Windows, iOS oraz macOS. Ponadto, jeżeli Twoja firma wymaga obsługi procesów w sposób niestandardowy, wynikający z nietypowego środowiska pracy, szybko i sprawnie dostosujemy naszą aplikację do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dla programistów - System BSX

Dla programistów - System BSX

Oprogramowanie linii MP, do którego można zaliczyć m.in. mpFaktura czy mpSekretariat działa w oparciu o silnik BSX. Takie rozwiązanie przynosi szereg korzyści i umożliwia tworzenie rozszerzeń, bez konieczności stosowania specjalnych narzędzi programistycznych.

Obsługa oprogramowania MP

Obsługa oprogramowania MP

Prezentujemy zestaw filmów i artykułów prezentujących różne aspekty korzystania z naszych aplikacji.

Blog

Blog

Chcesz zawsze mieć aktualne informacje o naszych rozwiązaniach? Zapoznaj się z artykułami na naszym blogu. Tam dowiesz się jak korzystać z naszego oprogramowania, a także będziesz miał dostęp do aktualnych informacji o zmianach jakie wprowadziliśmy.

Instrukcje

Instrukcje

Jeżeli jesteś początkującym użytkownikiem bądź potrzebujesz dodatkowej wiedzy nt rozwiązań oferowanych przez BinSoft, to warto skorzystać z poniżej zamieszczonych instrukcji.

Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia mogą być wykonywane zdalnie (poprzez usługę pulpitu zdalnego) oraz osobiście: w siedzibie klienta lub w naszej sali szkoleniowej.

Indywidualne wdrożenie

Indywidualne wdrożenie

Tworzone przez nas aplikacje, zarówno te desktopowe jak i w wersjach mobilnych, adaptowane są każdorazowo do indywidualnych wymagań stawianych przez klienta.