Oto kilka argumentów, dlaczego warto z nami współpracować!

Dostępność i adaptowalność programu

Program ERP do zarządzania firmą jest dostępny dla systemów Windows, iOS oraz macOS. Ponadto, jeżeli Twoja firma wymaga obsługi procesów w sposób niestandardowy, wynikający z nietypowego środowiska pracy, szybko i sprawnie dostosujemy naszą aplikację do Twoich indywidualnych potrzeb.

Optymalnie zmodyfikujemy ją o nowe funkcjonalności, wdrożymy odpowiednie wtyczki czy rozszerzenia. Co więcej, będziemy mogli je w przyszłości rozbudowywać o kolejne rozszerzenia.

Dowolność w rozbudowie aplikacji

Jak już wspomnieliśmy, nasze oprogramowanie umożliwia rozbudowę funkcjonalności o kolejne wtyczki rozszerzające. Ale to co ważne - można to zrobić we własnym zakresie korzystając z wewnętrznych, firmowych zasobów IT. Wdrożysz dodatkowe moduły uzyskując odpowiednia dokumentację techniczną wraz ze wsparciem konsultanta.

Współpraca w zakresie licencji

Jeśli jesteś zainteresowany odsprzedażą naszego oprogramowania oraz świadczeniem usług na bazie naszych rozwiązań jak wdrożenia, szkolenia czy dosprzedaż rozwiązań programistycznych - jesteśmy jak najbardziej na to otwarci!

Skontaktuj się z nami!

Opisz nam po krótce swoje oczekiwania, a my szybko zajmiemy się resztą.