|

Sztuczna inteligencja w programach sprzedażowych. BinSoft wprowadza swojego asystenta AI

Rynek technologiczny przeżywa rewolucję dzięki integracji sztucznej inteligencji (AI) w systemach zarządzania biznesem. W BinSoft, jako jedni z pierwszych wyznaczamy kierunek tej zmiany, wprowadzając swojego asystenta AI – Lori AI – do swoich rozwiązań.

Asystent Lori AI – Nowa Era w zarządzaniu sprzedażą

Rozwijana przez nas "Lori" to niezwykle zaawansowany asystent AI, który został zintegrowany z kluczowymi modułami systemu sprzedażowego firmy. Ten innowacyjny asystent potrafi m.in. prowadzić komunikację email i SMS, wystawiać dokumenty handlowe, generować raporty sprzedażowe, zarządzać kalendarzem, zadaniami w CRM, a także analizować dane, co znacząco usprawnia zarządzanie firmą.

Przykłady Zastosowania Lori AI w Biznesie

Wyobraźmy sobie, że otrzymujemy wiadomość email od klienta z zapytaniem ofertowym. Lori AI, wykorzystując swoje zaawansowane możliwości, realizuje następujące kroki:

  1. Analiza Zapytania i Propozycja Produktu: Lori AI analizuje otrzymane zapytanie, identyfikując potrzeby klienta. Następnie, na podstawie dostępnych danych, proponuje odpowiedni produkt i jego cenę.
  2. Przygotowanie i Wysyłka Oferty z Opcją Płatności Online: Lori AI tworzy ofertę handlową, która jest wysyłana do klienta z możliwością akceptacji i płatności online. Ten system umożliwia klientowi dokonanie płatności bezpośrednio z dokumentu oferty.
  3. Informowanie Zespołu Sprzedaży: Lori AI wysyła powiadomienie SMS do handlowca z informacją o wysłanej ofercie.
  4. Generowanie Dokumentu Handlowego po Akceptacji Oferty: W zależności od reakcji klienta, Lori AI działa w następujący sposób:
    • Jeśli oferta została zaakceptowana, ale nie opłacona: Lori AI może wygenerować fakturę do oferty z opcją płatności online.
    • Jeśli oferta została zaakceptowana i opłacona online: W takim przypadku Lori AI generuje fakturę do oferty jako już opłaconą.
  5. Zakończenie Transakcji: Po zaksięgowaniu płatności, proces sprzedaży jest automatycznie zamykany, a wszelkie operacje księgowe są aktualizowane w systemie BinSoft.

Przyszłość sztucznej inteligencji "Lori" w BinSoft

Nieustannie dążymy do bycia na czele innowacji w branży technologicznej. Skupiając się na rozwijaniu technologii AI, zapewnimy swoim klientom narzędzia umożliwiające efektywne zarządzanie biznesem w nowej erze cyfrowej. Lori AI jest wyrazem tej wizji, demonstrując dążenie firmy do stałego rozwoju i innowacji.

Obecnie Lori AI jest stopniowo wdrażana dla coraz większej liczby klientów, zwiększając zakres jego możliwości. Użytkownicy naszych systemów mogą spodziewać się, że w przyszłości otrzymają dostęp do coraz to nowszych funkcjonalności, co pozwoli im na jeszcze większą optymalizację procesów biznesowych.

Podsumowując, wprowadzenie Lori AI przez BinSoft stanowi znaczący krok w kierunku przyszłości, w której technologia AI odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu biznesem. BinSoft, dzięki Lori AI, nie tylko usprawnia bieżące procesy biznesowe swoich klientów, ale także otwiera drzwi do nowych możliwości i innowacji, kształtując przyszłość zarządzania sprzedażą i biznesem.

Lori AI dostępna już teraz w rozwiązaniach BinSoft

Z radością informujemy, że innowacyjny asystent AI – Lori – jest już teraz dostępny w naszych popularnych rozwiązaniach online. Klienci korzystający z mpFirma Online, mpFaktura Online oraz abcFaktury Online mogą teraz doświadczyć pełni możliwości, jakie oferuje Lori AI. Dzięki temu rozszerzeniu, BinSoft kontynuuje swoją misję dostarczania zaawansowanych i intuicyjnych narzędzi do zarządzania biznesem, umożliwiając przedsiębiorcom maksymalizację efektywności i osiąganie lepszych wyników w swojej działalności. Lori AI to krok w stronę przyszłości zarządzania biznesowego, dostępny już teraz dla wszystkich naszych klientów korzystających z tych platform.

Linki zewnętrzne do naszych rozwiązań: Testuj za darmo przez 30 dni!

mpFirma Online to innowacyjne narzędzie zarządzania, ułatwiające codzienną pracę przedsiębiorstw. Zapewnia efektywne zarządzanie dokumentacją, automatyzację procesów handlowych i produkcyjnych, a także integrację z KSeF, co przekłada się na wyższą efektywność i oszczędności.

mpFaktura Online to wszechstronne rozwiązanie do wystawiania różnych typów faktur, prowadzenia gospodarki magazynowej oraz zarządzania prostym katalogiem produktów. Umożliwia integrację z drukarkami fiskalnymi dla wydawania paragonów i efektywnego rozliczania zamówień. Ułatwia wysyłkę Jednolitego Pliku Kontrolnego i jest kompatybilne z KSeF.

abcFaktury Online to intuicyjny program do faktur online z funkcjami zarządzania magazynem, dostępny w przeglądarce i zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych. Pozwala na pracę na smartfonach i tabletach, oferuje wystawianie faktur VAT, paragonów, obsługę wielu walut oraz bezpieczne przechowywanie danych w chmurze. Dostępna jest wersja darmowa z możliwością przejścia na płatną.

Aby Twoja firma mogła odnosić sukcesy

musisz wyposażyć ją w odpowiednie narzędzia