Aplikacje macOS, Windows Aplikacje działające na najpopularniejszych systemach operacyjnych – macOS i Windows są coraz częściej wykorzystywane jako narzędzie do obsługi strategicznych procesów w firmach – zarówno tych małych, jak i tych naprawdę dużych. Aplikacja to nie tylko prowadzenie firmy, lecz także obsługa jakiegoś konkretnego procesu, np. audytu działań Twoich pracowników. Czy aplikacja webowa musi być biznesowa? Nie! Może być taka, jakiej właśnie Ty potrzebujesz.

Czym jest aplikacja webowa?

To rodzaj interaktywnego oprogramowania, które jest umieszczone na serwerze. Oznacza to, że użytkownicy aplikacji webowej nie muszą instalować jej na swoich urządzeniach. Aby uruchomić taką aplikację, wystarczy urządzenie mobilne lub komputer z dostępem do Internetu. Otwieramy przeglądarkę internetową, wpisujemy właściwy adres WWW aplikacji i już. Aplikacja działa.

Dlaczego warto wybrać aplikację webową?

Jest bezpieczna

Wszystkie dane wprowadzane do aplikacji będą przechowywane na odpowiednio zabezpieczonym serwerze. Już nasza w tym głowa, aby dane były przechowywane zgodnie z RODO i zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem, utratą itp.

Jest wygodna

Użytkownik aplikacji webowej nie musi samodzielnie jej aktualizować. Za aktualizację aplikacji webowych na macOS i Windows odpowiada ich administrator, nie użytkownik. To ważne, bo dzięki temu użytkownicy zawsze będą mieć aktualną wersję narzędzia.

Nie wymaga instalacji

Takiej aplikacji można używać na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. To niezwykle wygodne dla przedsiębiorców, którzy nie muszą wyposażać wszystkich pracowników w komputery. W wystarczy tablet lub smartfon. Co ważne, aplikacja webowa pozwala pracować zarówno na komputerze, jak i na urządzeniu mobilnym. To użytkownik decyduje, jakie rozwiązanie w danej chwili jest dla niego wygodniejsze.
Jeśli jest proces, który chciałbyś obsługiwać w aplikacji webowej, opowiedz nam o nim. Chętnie przygotujemy aplikację także dla Ciebie.