| Przydatna wiedza dla przedsiębiorcy

abcFitnessu – prowadzenie siłowni/ klubu fitness w dobrej formie

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy siłownie kojarzyły się z ponurymi, pachnącymi skarpetkami piwnicami, w których wdzięcznie postukiwało ciężkie żelastwo dźwigane z wysiłkiem przez chłopców w typie „być jak Arnold”. Czasy te z rozrzewnieniem wspominają producenci drobiu i dystrybutorzy ryżu. Dziś już nie wystarczy pierś z kurczaka i polski hip-hop w głośnikach. Nadeszły czasy, kiedy klienci fitness klubów chcą być fit, slim i healthy, a niesamowitą popularnością cieszy się zawód trenera personalnego – piękna, polska nazwa profesji, której przedstawiciele robią niewyobrażalną karierę w mediach społecznościowych i coraz częściej otwierają sygnowane swoim nazwiskiem placówki.

Jak ma się do tego BinSoft, zapytacie? Nie, nie zaczniemy nagrywać treningów na YouTube ani wrzucać potrenigowych selfie na nasz instagramowy profil… Chociaż to akurat przysporzyłoby nam wielu nowych obserwujących… My, jedząc niezdrowe przekąski, wychodzimy naprzeciw właścicielom fitness klubów i proponujemy im abcFitnessu – program do prowadzenia siłowni lub klubu fitness na Windowsie lub Maku.

abcFitnessu – najbardziej wysportowany członek rodziny ABC

Członków rodziny najczęściej łatwo rozpoznać. Pamiętacie the Kelly Family? Kiedy oglądało się ich teledyski, nie było wątpliwości, że są spokrewnieni – ah, te włosy i stylizacje… abcFitnessu to program z serii ABC, co od razu powinno nam sugerować, że charakteryzuje się możliwością utworzenia lokalnej bazy danych oraz jednego użytkownika. Podobnie jak w innych programach ABC i w abcFitnessu utworzymy bazę klientów oraz indeks produktów i pozarządzamy modułem Kontrahenci. abcFitnessu (podobnie jak nasz niedawno zreformowany program sprzedażowy dla małych firm – abcFaktury) pozwala także na pełną obsługę drukarek fiskalnych.

Rozgrzewka z abcFitnessu – początki pracy z programem

Kiedy już zainstalujesz oprogramowanie na swoim komputerze i wprowadzisz dane swojej firmy, zacznij od dodania obiektów, które prowadzisz. Z menu „Słowniki” wybierz „Zarządzanie obiektami”, a następnie wprowadź… Dowolnie wiele swoich siłowni lub klubów. To w tym miejscu zdecydujesz, czy umożliwisz korzystanie z Twoich usług osobom anonimowym – bez podawania danych osobowych (wersja dla właścicieli siłowni, którzy w obwodzie bicepsa mają dużo więcej niż 40 cm) oraz czy niezbędnym do skorzystania będzie pobranie numeru szafki. Swoje szafki też tutaj wprowadzisz.

abcFitnessu poznasz nie tylko po świetnej linii

abcFitnessu to program przeznaczony do prowadzenia Fitness Klubu lub Siłowni. Od innych programów ABC wyróżnia go moduł Fitness Club. Znajdziesz w nim następujące widoki:

Wejście/Wyjście

– tutaj rejestrujemy wszystkie wejścia Klientów na obiekt i ich wyjścia z obiektu. Co ważne, już z poziomu tego okna można wydrukować klientowi paragon. O tym, że wejścia możesz oznaczać jako „ulgowe”, „bezpłatne”, „opłacone” czy „z karnetu”, nie piszę. Podobnie nie będę rozwodzić się nad funkcją losowania numeru szafki. To tak, jakbym próbowała za wszelką cenę udowodnić, że Roki Balboa miał świetną kondycję, bo biegał po schodach. Darujmy sobie oczywistości.

Klienci

– widok do prowadzenia bazy Klientów. Obok standardowych niezbędnych danych, typu imię nazwisko, dane kontaktowe itp. Właśnie w tym widoku przypisujemy kontrahentom odpowiednie sekcje sportowe oraz posiadane karnety. Historia wizyt – to widok wszystkich odwiedzin Twoich Klientów w prowadzonym przez Ciebie obiekcie.

Karnet

– widok do generowania karnetów dla przyszłych właścicieli tytułów Mr. Olympia.

Używaj abcFitnessu za darmo!

Zanim kupisz abcFitnessu, możesz śmiało przetestować program na swoim komputerze. Bez względu na to, czy pracujesz na Windowsie czy na Maku, możesz przez 30 dni testować abcFitnessu bez żadnych ograniczeń. Jeśli jesteś właścicielem małego klubu fitness lub niewielkiej osiedlowej siłowni i obsługujesz nie więcej niż 10 klientów w tym samym czasie, możesz korzystać z oprogramowania całkowicie za darmo! Wystarczy, że zarejestrujesz je darmowym kluczem! Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

 

 

Aby Twoja firma mogła odnosić sukcesy

musisz wyposażyć ją w odpowiednie narzędzia