|

Nowość w BinSoft - Elektroniczna Książka Korespondencji Online
gotowy na nowość, która zrewolucjonizuje sposób prowadzenia korespondencji w Twojej firmie? BinSoft, znany z innowacyjnych rozwiązań, wprowadza na rynek swoją najnowszą propozycję - Elektroniczną Książkę Korespondencji Online.

Nowoczesność w Twoim biurze

Elektroniczna Książka Korespondencji Online to nowoczesne narzędzie, które umożliwia prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej w przeglądarce internetowej. Dzięki temu, możesz pracować na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu - komputerze, smartfonie, czy tablecie. Czy nie brzmi to jak przyszłość zarządzania korespondencją?

Funkcjonalności, które pokochasz

Nasza Elektroniczna Książka Korespondencji Online oferuje wiele funkcjonalności, które usprawnią pracę w Twoim biurze. Możesz prowadzić ewidencję korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej. Dodatkowo, nasze narzędzie umożliwia dekretację korespondencji online, przypisywanie pisma do osób odpowiedzialnych oraz określanie terminów odpowiedzi na korespondencję.

Baza kontrahentów

Z naszą Elektroniczną Książką Korespondencji Online, możesz budować bazę kontrahentów, która spełnia wymogi RODO i zasad cyberbezpieczeństwa. Dzięki automatycznej weryfikacji nadawcy (integracja z GUS, CEiDG) oraz możliwości podziału kontrahentów na grupy i kategorie, zarządzanie kontrahentami staje się proste i efektywne.

Obsługa płatności

Nasze narzędzie umożliwia również obsługę płatności KP/KW, rozliczanie przelewów, importowanie wyciągów bankowych do aplikacji, prowadzenie rozrachunków oraz wysyłanie wezwań do zapłaty z automatycznie naliczonymi odsetkami. Czy nie jest to kompleksowe rozwiązanie, którego potrzebujesz?

Czy jesteś gotowy na zmianę?

gotowy na nowoczesność w zarządzaniu korespondencją? Czy jesteś gotowy na Elektroniczną Książkę Korespondencji Online od BinSoft? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przekonaj się, jak wiele korzyści może przynieść Ci nasze narzędzie.

Aby Twoja firma mogła odnosić sukcesy

musisz wyposażyć ją w odpowiednie narzędzia