| Przydatna wiedza dla przedsiębiorcy

Obsługa magazynu w oprogramowaniu MP/ABC

Prowadzenie gospodarki magazynowej jest niezwykle angażującym przedsięwzięciem. Wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy, lecz także narzędzi. Rynek jest nasycony różnorodnymi programami, w których opisach królują frazy: intuicyjne, proste, łatwe… Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że dla Ciebie proste jest zawracanie autem MAN TGX D38 ze stutonowym ładunkiem, dla pani Zosi ugotowanie bigosu dla 150 osób, a dla pewnej amerykanki imieniem Mariah wyśpiewanie pięciu oktaw.

Łatwe, intuicyjne i proste to pojęcia względne. Zespołowi BinSoft przyświecała idea stworzenia oprogramowania do obsługi magazynu, które ma pomagać w prowadzeniu gospodarki magazynowej. Banał? Nie do końca. Liczy się to, jak szybko swobodnie zaczniesz poruszać się po programie oraz to, na ile będzie on dla Ciebie użyteczny.

Oprogramowanie BinSoft, które umożliwia prowadzenie gospodarki magazynowej możemy podzielić na dwie grupy:

  • Rozwiązanie typowo magazynowe – abcMagazynu
  • Rozwiązania sprzedażowo-magazynowe – mpFaktura, mpFirma (kompleksowe prowadzenie biznesu).

Aby mieć pewność, że właściwie korzystasz z zaoferowanych Ci narzędzi oraz wykorzystujesz wszystkie możliwości Twojego programu z modułem magazyn, zapoznaj się naszą instrukcją obsługi magazynu w oprogramowaniu MP/ABC.

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz prowadzić magazyn w oparciu o nasze rozwiązania, czy działasz z nami od miesięcy, instrukcja może okazać się dla Ciebie naprawdę przydatna. Znajdziesz w niej bowiem opis typowych sytuacji, z jakimi możesz zetknąć się w czasie pracy w oprogramowaniu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania.

Klikaj, czytaj! A gdybyś potrzebował dodatkowego wsparcia, skontaktuj się z nami!

 

Aby Twoja firma mogła odnosić sukcesy

musisz wyposażyć ją w odpowiednie narzędzia