|

Obsługa firmy online?  Pracuj w przeglądarce!

Fakturowanie online bez konieczności instalowania aplikacji na komputerze? Rozliczanie miesięczne lub roczne? Pakiety dostosowane do wielkości firmy? Bezpieczne dane firmowe dostępne z każdego urządzenia z dostępem do Internetu? Integracje z Allegro, BaseLinker, Apaczka i Furgonetka? Obsługa drukarek fiskalnych i integracja z KSeF? Wybierz funkcjonalne narzędzie biznesowe, które obsłużysz wprost z przeglądarki – zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i na komputerze.

  1. Praca na dowolnym urządzeniu
  2. Zalety pracy w przeglądarce
  3. mpFirma Online – zarządzaj firmą z przeglądarki
  4. mpFaktura Online – obsługuj sprzedaż, zamówienia i magazyn w przeglądarce
  5. Integracja z KSeF
  6. Integracja z systemami
    1. Integracja z BaseLinker
    2. Integracja z Furgonetka
    3. Integracja z Apaczka
    4. Integracja z Allegro
  7. Wybór pakietu – płać, kiedy korzystasz
    1. Wybór pakietu
    2. Rozliczanie roczne lub miesięczne

Praca na dowolnym urządzeniu

Zarządzanie firmą w aplikacji przeglądarkowej to możliwość pracy na każdym systemie operacyjnym: Windows, macOS, Linux, iOS, Android. Wystarczy, że Twoje urządzenie ma dostęp do Internetu. Nie musisz instalować żadnych aplikacji, a dostęp do firmowych danych możesz mieć z dowolnie wielu urządzeń.

Zalety pracy w przeglądarce

Prowadzenie firmy w aplikacji przeglądarkowej (online) ma wiele zalet. Z pewnością należą do nich:

  • możliwość pracy zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i na komputerze
  • praca bez konieczności instalowania żadnych aplikacji
  • dostęp do firmowych danych z różnych urządzeń mobilnych oraz komputerów
  • automatycznie utworzona baza danych z połączeniem szyfrowanym algorytmem SSL oraz dwuetapową weryfikacją podczas logowania
  • automatycznie wykonywane kopie bezpieczeństwa
  • dostęp do zawsze aktualnego systemu ze wszystkimi najnowszymi funkcjonalnościami
  • łatwa obsługa.

mpFirma Online – zarządzaj firmą z przeglądarki

Wystarczy wejść na stronę mpFirma, wybrać odpowiednią zakładkę i zalogować się. Po zalogowaniu się otrzymasz dostęp do następujących narzędzi:

  • baza kontrahentów
  • fakturowanie (faktura VAT, bez VAT, o.o., WDT, korekta, proforma, RR, VAT marża)
  • obsługa zamówień
  • drukowanie paragonów na drukarkach fiskalnych
  • książka korespondencji
  • CRM
  • rejestr pojazdów
  • prowadzenie warsztatu
  • prowadzenie serwisu

mpFaktura Online – obsługuj sprzedaż, zamówienia i magazyn w przeglądarce

Aplikacja mpFaktura Online także jest dostępna w wersji przeglądarkowej. W porównaniu do mpFirma to mniej rozbudowane rozwiązanie. Powstało z myślą o tych, którzy chcą zarządzać sprzedażą, prowadzić magazyn oraz obsługiwać zamówienia z różnych źródeł zewnętrznych.

mpFaktura Online zapewnia dostęp do: - bazy kontrahentów - fakturowania (faktura VAT, bez VAT, o.o., WDT, korekta, proforma, RR, VAT marża) - drukowania paragonów na drukarkach fiskalnych - obsługi zamówień.

Integracja z KSeF

mpFirma Online i mpFaktura Online mają wybudowaną obsługę KSeF. Możesz ją włączyć już teraz – w środowisku testowym lub produkcyjnym. Wysyłka Twoich faktur do KSeF jest automatyczna i odbywa się po oznaczeniu przez Ciebie dokumentów jako Gotowe do wysyłki KSeF. Aplikacja wysyła dokumenty cyklicznie. Po zweryfikowaniu faktury przez KSeF, do aplikacji przysyłana jest informacja z numerem KSeF. Numer ten można podejrzeć w podglądzie dokumentu. Dodatkowo możliwe jest uruchomienie importu faktur wystawionych nam w KSeF (naszych faktur kosztowych) do aplikacji mpFirma/ mpFaktura online.

Już od 1 stycznia 2024 obsługa KSeF będzie obowiązkowa, a w obrocie gospodarczym funkcjonować będą faktury ustrukturyzowane (e-Faktury). Nie czekaj do ostatniej chwili. Wybierz aplikację dla firm z obsługą KSeF.

Integracja z systemami

Integracja z BaseLinker

Integracja z BaseLinker pozwala na automatyczny import zamówień z systemu BaseLinker do zamówień przychodzących w mpFirma Online/ mpFaktura Online. Dzięki temu wszystkie swoje zamówienia obsłużysz w przeglądarkowej aplikacji dla firm. Integracja umożliwia wymianę informacji o opłaconych zamówieniach między systemami oraz wysyłkę paczek wprost z mpFirma Online/ mpFaktura Online.

Integracja z Furgonetka

Integracja z systemem Furgonetka umożliwia wysyłkę paczek wprost z aplikacji mpFirma Online/ mpFaktura Online. Nie trzeba oddzielnie logować się do Furgonetki, a paczki można zamówić hurtowo.

Integracja z Apaczka

Integracja z Apaczka pozwala na wysyłkę paczek, również hurtową. Dzięki integracji nie ma konieczności logowania się do systemu Apaczka w celu zamówienia paczek. Kompleksową obsługą zamówień zajmiesz się wprost z mpFirma Online/ mpFaktura Online.

Integracja z Allegro

Integracja z Allegro zapewnia automatyczny import zamówień z Allegro wprost do zamówień przychodzących w aplikacji mpFirma Online/ mpFaktura Online.

Wybór pakietu – płać, kiedy korzystasz

Wybór pakietu

Aplikacja do prowadzenia firmy, zarządzania sprzedażą, magazynem i obsługą zamówień zintegrowana z systemami zewnętrznymi oraz automatycznie utworzoną bazą danych dzięki pakietom jest tańsza. Płacisz za funkcjonalności, z których naprawdę korzystasz i w wymiarze, jakiego potrzebujesz – wybierasz pakiet z odpowiednim limitem oddziałów, użytkowników, paragonów, przestrzeni dyskowej (baza danych), integracjami.

Rozliczanie roczne lub miesięczne

Sam decydujesz o tym, czy opłacasz licencję na rok z góry, czy wybierasz rozliczenia miesięczne. Co ważne, jeśli wybierzesz płatności co miesiąc, wówczas możesz płacić tylko za te miesiące, w których korzystasz z aplikacji. Chcesz wiedzieć więcej na temat pacy w przeglądarce? Wypróbuj mpFirma Online oraz mpFaktura Online i ciesz się swobodą dostępu do firmowych danych.

Aby Twoja firma mogła odnosić sukcesy

musisz wyposażyć ją w odpowiednie narzędzia