| Przydatna wiedza dla przedsiębiorcy

Zarządzaj stroną internetową i sklepem z poziomu programu mpFirma!

Bez względu na to, czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy jesteś przedsiębiorcą tworzącym miejsca pracy dla rzeszy podwładnych, na pewno zdajesz sobie sprawę z możliwości, jakie daje Ci Internet i jak wielką siłę oddziaływania na Twoich Klientów mogą mieć publikowane w nim treści. O tym, ilu i jakiego rodzaju Klientów pozyskasz i utrzymasz w dużej mierze zadecyduje to, co wyświetli im wyszukiwarka po wpisaniu w nią nazwy Twojej firmy i naciśnięciu klawisza Enter.

Myślałeś o stworzeniu strony internetowej Twojego biznesu i sprzedawaniu swoich produktów on-line? A może Twoja firma ma już swoje miejsce w sieci? Jesteś dumny z tej wizytówki? Chętnie ją pokazujesz? A może chciałbyś ją zmienić?

Skąd te wszystkie pytania? Filozofią BinSoft jest tworzenie kompleksowych rozwiązań biznesowych dla Klientów z różnorodnych branż. Wiedziałeś, że możesz mieć profesjonalną stronę internetową wraz ze sklepem zarządzaną wprost z poziomu programu mpFirma?

Dlaczego zarządzanie odbywa się właśnie z poziomu programu mpFirma?

Nie ma znaczenia, czy już jesteś użytkownikiem oprogramowania mpFirma czy nie, decydując się na stronę internetową lub e-sklep wykonany przez BinSoft, otrzymasz rozwiązanie zarządzane właśnie z poziomu naszego oprogramowania. Jakie przynosi Ci to korzyści?

Po pierwsze masz jedno narzędzie do globalnego prowadzenia firmy. mpFirma zapewnia bazę kontrahentów, obsługuje sprzedaż, magazyny, oferty, zamówienia, ma rozbudowany moduł CRM – do budowania relacji z klientami i zarządzania tymi relacjami, obsługę korespondencji, rejestry i wiele, wiele innych. Dodatkowo, decydując się na stronę internetową lub sklep internetowy, otrzymujesz oprogramowanie wzbogacone o moduł CMS (ang. Content Management System), który posłuży Ci do prowadzenia Twojego e-commerce.

Nie musisz kontrolować kilku narzędzi – jednego do obsługi sprzedaży, innego – zamówień, kolejnego do zarządzania korespondencją i dokumentacją firmy, następnego do prowadzenia działań marketingowych czy wreszcie takiego, które pozwoli prowadzić Twój sklep lub Twoją stronę. BinSoft zapewnia Ci spójność danych i eliminuje ich kilkukrotne, ręczne wprowadzanie do różnych systemów, które jest nie tylko czasochłonne, lecz także może generować błędy. Proponujemy rozwiązanie zapewniające przechowywanie wszystkich danych w jednej bazie – bazie oprogramowania łączącego w sobie funkcje pojedynczych, mniej rozbudowanych systemów. Optymalizacja narzędzi to komfort użytkowania, bezpieczeństwo i oszczędność środków.

Korzystanie z rozwiązania BinSoft pozwoli Ci zaoszczędzić także czas – obok kreatywności jedną z najbardziej cenionych wartości w biznesie. Zamówienia możesz w łatwy sposób realizować hurtowo. Wystarczy, że je zaznaczysz (dowolnie wiele), klikniesz prawy przycisk myszy i wybierzesz „Operacje”, a następnie czynność, która Ciebie interesuje, np.: zamówienie kuriera lub drukowanie paragonów. Pamiętaj, że oprogramowanie mpFirma możesz zsynchronizować z wybranymi firmami kurierskimi. Aplikacja posiada także funkcjonalność hurtowej modyfikacji, umożliwiającą jednoczesną zmianę np. formy płatności lub terminu płatności zamówień. Docenisz wygodę, jaką daje możliwość drukowania faktur, paragonów czy etykiet kurierskich z jednego programu. Wystarczy, że zsynchronizujesz z nim odpowiednią drukarkę. Jedno narzędzie to nie tylko wygoda użytkowania, lecz także kontakt z jednym dostawcą, jednym zespołem wsparcia technicznego, wiązanie się jedną umową.

Na czym polega zarządzanie stroną internetową poprzez aplikację?

Otóż w większości przypadków, kiedy chcemy prowadzić wykonaną nam stronę internetową, logujemy się do odpowiednio przygotowanego na niej panelu administratora (CMS – ang. Content Management System) i tam wykonujemy określone czynności. W przypadku strony internetowej wykonanej przez BinSoft wszystkie treści dodajemy i zmieniamy z poziomu aplikacji. Co ważne, jedna baza danych pozwala nam na prowadzenie dowolnie wielu stron i sklepów.

Sklep internetowy zarządzany poprzez mpFirmę

Zarządzanie sklepem internetowym odbywa się na tych samych zasadach jak zarządzanie stroną. Należy jednak pamiętać o magazynie! Decydując się na e-sklep, który prowadzimy z poziomu mpFirmy, mamy pewność, że są w nim dokładnie te produkty, które mamy wprowadzone do programu, zawsze z aktualnymi stanami magazynowymi. Ta synchronizacja pozwala nam uniknąć wielu błędów i dodatkowych czynności, które należałoby przeprowadzić, np. gdybyśmy nie mieli połączonego sklepu z oprogramowaniem sprzedażowo-magazynowym. Wybierając rozwiązania oferowane przez BinSoft, zyskujemy pewność, że mamy pełną kontrolę nad wszystkimi danymi naszej firmy przechowywanymi  bezpiecznie w jednym miejscu.

Film „Jak to zrobić” pojawi się niebawem :)

 

Aby Twoja firma mogła odnosić sukcesy

musisz wyposażyć ją w odpowiednie narzędzia