WYBIERZ

Rozwiązania IT dla Twojej działalności

Bez względu na to, czy oferujesz produkty, czy usługi. Bez względu na to, czy wystawiasz głównie paragony czy faktury. Bez względu na wielkość Twojej firmy i ilość miesięcznie obsłużonych klientów zasługujesz na bezpieczne, niezawodne i łatwe w obsłudze rozwiązania. Przygotuj się na KSeF (Krajowy System e-Faktur), jesteśmy na niego gotowi.

Wiemy, jak trudne potrafi być prowadzenie biznesu w Polsce, zwłaszcza jeśli jest się JDG, mikroprzedsiębiorcą lub małą firmą. Dlatego tworzymy darmowe, w pełni funkcjonalne i dostosowywane do zmian w prawie (m.in. JPK, Polskiego Ładu) programy do obsługi sprzedaży produktów i usług, obsługi magazynu, prowadzenia serwisu czy warsztatu samochodowego. Programy (w zależności od tytułu) współpracują z drukarkami fiskalnymi, terminalami płatniczymi, czytnikami kodów kreskowych i klasycznymi drukarkami.

Tworzymy i rozwijamy programy handlowe umożlwiające prowadzenie sprzedaży hurtowej i detalicznej w kraju oraz za granicą. Nasze rozwiązania pozwalają na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej lub prostego indeksu produktów lub usług. W zależności od tytułu obsługują także zamówienia, w tym te ze źródeł zewnętrznych, takich jak platformy handlowe czy sklepy internetowe. Programy mogą współpracować z drukarkami fiskalnymi, terminalami płatniczymi, czytnikami kodów kreskowych, a aplikacja mobilna ułatwia pracę, gdziekolwiek jesteś.

bsxPrinter powstał z myślą o twórcach aplikacji desktopowych, webowych i mobilnych, którzy chcieliby wzbogacić swoje rozwiązania o serwer wydruków. Korzystając z gotowego rozwiązania możesz rozszerzyć swój produkt o obsługę prawie każdego modelu drukarki fiskalnej dostępnego na polskim rynku. bsxPrinter zapewni także obsługę klasycznych drukarek, drukarek etykiet oraz obsługę płatności terminalem płatniczym. To również wydruki kopert, biletów i innych dokumentów.

System sprzedażowy B2B to platforma umożliwiająca zdalną obsługę kontrahentów – dostawców i odbiorców. To Ty nadajesz dostęp do systemu, ustalasz indywidualne warunki handlowe, cenniki i nadajesz dostępy do określonych produktów lub kategorii produktów. Z poziomu B2B obsłużysz zapytania ofertowe i ewentualne reklamacje. Twoi dostawcy mogą wprowadzać do systemu swoje produkty widoczne tylko dla Ciebie.

Tworzymy niepowtarzalne sklepy internetowe, które są nie tylko narzędziem handlowym, lecz także przedłużeniem reklamy Twojej marki w sieci i źródłem nowych leadów sprzedażowych. Na wyjątkowy styl sklepu składa się specjalnie przygotowany projekt uwzględniający potrzeby Twoje i Twoich klientów – funkcjonalności, grafika, teksty przygotowane pod SEO – wszystko, czego potrzebujesz.

Aplikacje webowe cieszą się ogromną popularnością. Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu i już można z nich korzystać. Dzięki temu są świetnym narzędziem do koordynowania różnych procesów biznesowych. Aplikacja pozwala w ławy sposób przetwarzać i współdzielić dane bez względu na lokalizację. Wygląd aplikacji? Funkcjonalności? Opowiedz nam o procesie, który obsługujesz, a my przygotujemy narzędzia dla Ciebie.

Przygotowujemy aplikacje mobilne na systemy iOS i Android. Specjalizujemy się w aplikacjach biznesowych, obsługujących ważne procesy w przedsiębiorstwach. Współdzielenie danych, udostępnianie treści, koordynacja procesu i określanie uprawnień to obok intuicyjnej obsługi, szaty graficznej dopasowanej do stylu marki i wyczerpującego wachlarza narzędzi podstawy dobrej aplikacji mobilnej. Każdą robimy jak dla siebie.

Tworzymy rozwiązania, które ułatwiają prowadzenie sekretariatu w organach administracji publicznej, instytucjach pozarządowych, firmach z sektora prywatnego, a nawet w kancelariach parafialnych. W naszych programach poprowadzisz elektroniczną książkę korespondencji, kalendarze, wykonasz dekretacje, zaplanujesz spotkania i zadania wraz z przypomnieniami. Obsłużysz oferty i zamówienia oraz skorzystasz z rozwiązań CRM, aby m.in. prowadzić kampanie i zarządzać projektami oraz monitorować postępy w nich.

Rozwiązania klasy ERP przygotowujemy z myślą o średnich i dużych przedsiębiorstwach, które chcą kompleksowo prowadzić swoje firmy w naszych programach. Oprogramowanie na komputerze z bezpieczną bazą danych w chmurze bsxCloud i aplikacją mobilną (dostępną na iOS) pozwolą obsługiwać sprzedaż, magazyn, oferty, zamówienia oraz prowadzić sklep internetowy i platformę B2B. Rozwiązania ERP umożliwią integrację z zewnętrznymi sklepami WWW oraz zarządzanie procesem produkcyjnym. Wygenerowane w aplikacji dokumenty z łatwością udostępnisz kontrahentom i obsługującemu Ciebie księgowemu.

Usługa bsxCloud to m.in. bezpieczna zdalna baza danych przygotowana specjalnie pod rozwiązania BinSoft serii MP. Twoje połączenie z firmowymi danymi zawsze jest szyfrowane, bez względu na to, z jakiej sieci korzystasz. Dzięki bsxCloud możesz współdzielić dane ze współpracownikami pracującymi na różnych systemach operacyjnych, także w aplikacji mobilnej. Co ważne, możesz współdzielić również urządzenia, np. drukarkę fiskalną oraz szyfrowane załączniki – dokumenty, PDF-y, zdjęcia.

Automatyczne integracje z zewnętrznymi systemami eCommerce pozwolą Ci obsługiwać sprzedaż w jednym narzędziu. Zamówienia spływające z tych źródeł zrealizujesz w programach mpFirma / mpFaktura, wygenerujesz do nich faktury, dokumenty magazynowe, wydrukujesz paragony, zamówisz kuriera… A nawet przygotujesz dokument magazynowy. Możesz także zsynchronizować stany magazynowe mpFirma / mpFaktura z Twoim sklepem.

Oprogramowanie mpFirma i mpFaktura możesz rozbudować o dodatkowe moduły. Dzięki temu inwestujesz jedynie w te funkcjonalności, których naprawdę potrzebujesz. Dodatkowe moduły pozwolą Tobie zarządzać procesem produkcyjnym, udostępniać kontrahentom magazyny z możliwością składania zamówień, prowadzić firmę transportową oraz uporządkować dokumentację Twojego przedsiębiorstwa. Ty wybierasz narzędzia.

Przygotowując sklepy WWW, strony internetowe, platformy i serwisy, przygotowujemy także grafikę. Kierujemy się nie tylko królującymi trendami, lecz także tym, co lubisz Ty i Twoi kontrahenci. Dzięki temu projekty przygotowane przez nas są spójne z wizualizacją graficzną Twojej marki.

Nie wystarczy być w Internecie, aby zostać znalezionym. Nie wystarczy tworzyć wartościowe treści, aby przyciągać odbiorców, a w efekcie – zarabiać. Trzeba działać w odpowiedni sposób, aby być widocznym w sieci. Jednakże bezduszne treści kreowane pod dyktando SEO też nie sprzedają. Sprawimy, że Twój sklep, strona WWW i platforma będą widoczne.

Wybrałeś już swoje rozwiązanie?

Wyślij nam wiadomość z potrzebami

Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.