Dziś przez Internet kupisz wszystko. Handel w sieci kwitnie, zwłaszcza teraz, kiedy praca zdalna i kwarantanna wpisały się na dobre w naszą rzeczywistość. Ograniczanie się do sprzedaży lokalnej dla większości przedsiębiorców to strzał w kolano i kierowanie swojej oferty do wąskiego grona miejscowych klientów. Przenosisz biznes do sieci? A może szukasz nowego sklepu internetowego? Wybrać sklep internetowy postawiony przez software house, kiedy tak kuszą gotowe systemy SaaS i rozwiązania typu Open Source?

Twój projekt – nasza realizacja

Sklep, który stworzymy dla Ciebie, będzie wyglądał dokładnie tak, jak chcesz. Nie musisz ograniczać się do kilku szablonów i na siłę dopasowywać do nich treści. To my dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb i Twojej wizji.

Indywidualne podejście

Jako software house przygotujemy rozwiązanie dla Ciebie. Nie będzie to uniwersalny sklep WWW, który można dopasować do każdej firmy, bez względu na branżę. Narzędzia, funkcjonalności, grafika, kody rabatowe, kupony, system lojalnościowy − będą działać tak, jak tego potrzebujesz.

Wsparcie i bezpieczeństwo

Twój sklep będzie bezpieczny dla Ciebie i Twoich klientów, a Ty możesz liczyć na wsparcie programisty, kiedy będziesz tego potrzebował.

Łatwe zarządzanie

A jeśli powiem, że Twój sklep internetowy będzie zarządzany wprost z Twojego oprogramowania do prowadzenia firmy? Codzienna praca stanie się szybsza i wydajniejsza, a Ty zaoszczędzisz czas, którego potrzebowałbyś na obsługę kilku niezintegrowanych ze sobą narzędzi.

Integracje z zewnętrznymi rozwiązaniami

Sklep internetowy przygotowany przez zespół programistów może być zintegrowany nie tylko z Twoim oprogramowaniem do faktur, lecz także firmami kurierskimi, systemami płatności, mediami społecznościowymi i wszystkim tym, co tylko sobie zamarzysz. Z nami możesz prowadzić sklep internetowy oraz obsługiwać zamówienia spływające z Allegro, Amazon i eBay w jednym narzędziu.
Chcesz dowiedzieć się, jak może wyglądać Twój sklep internetowy? Porozmawiajmy.