Strony www Dziś stworzenie strony internetowej wydaje się być na wyciągnięcie ręki. Wiele firm decyduje się wykonać ją w ramach własnych zasobów, korzystając z ogólnodostępnych, niekiedy darmowych rozwiązań. Być może Ty także rozważasz, czy na pewno potrzebny Tobie software house…? My z pewnością stworzymy dla Ciebie dobrą stronę WWW, a dobra strona WWW…

Jest odpowiednio zabezpieczona

Zabezpieczona zarówno pod kątem ataków hakerskich i wirusów, jak i kradzieży Twojej treści, np. kopiowania wideo, które umieścisz na stronie.

Jest nowoczesna

Nowoczesny design strony to jedno, nowoczesny charakter – drugie. Nawet, jeśli lubisz inne motywy niż te, które królują obecnie, nawet, jeśli prowadzisz rodzinną firmę z 30-letnią historią, Twoja strona WWW nie powinna wyglądać ani działać jak relikt przeszłości.

Dobrze się pozycjonuje

Treści na stronie mają pracować na Twoje konto, ale to nie znaczy, że odbiorca nie może czytać ich z prawdziwą przyjemnością. Oczywiście, że miło jest być wysoko w wynikach wyszukiwania, ale treści na stronie mają przykuwać uwagę Twoich Klientów, a nie jedynie robotów. Na stronie WWW mówisz do swojego Klienta – mów jego językiem.

Może być rozwijana i modyfikowana

Opieka programistyczna to jedna z najważniejszych cech usługi wykonywanej przez software house – wsparcie, rada i pomoc doświadczonych programistów jest niezastąpiona.

Jest piękna

Strona WWW jest wizytówką Twojej firmy, jest Twoim dostępnym 24/7 biurem, które zawsze musi wyglądać nienagannie i działać bez zarzutu.
Pamiętaj, strona WWW ma charakter informacyjny – Twoi odwiedzający będą mogli dzięki niej zapoznać się z treściami, które tam umieścisz – tekstami, filmami, grafikami lub pobrać z niej, np. newsletter. Odwiedzający nie mogą na stronie WWW niczego kupić, przesłać żadnych plików, wykonać rezerwacji itp. Do tego potrzebujesz sklepu internetowego lub aplikacji webowej.
Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Rozwiejemy je.